Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

VIZBEGOVO IZLOZBEN SALON NA SAMIOT PAT

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 03 јул. 10:41 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

2833 Огласи во продавницата

CETVOROSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 2 -
ODLICNI  STANOVI VO GRADBA VO D MAALO 1 200 EUR
Odlicen Nov stan vo Taftalidze kaj Nova -
Nov stan so 1 spalna vo Taftalidze 1 -
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Простории
Друго
Se izdava deloven prostor za salon vo Vizbegovo na odlicna lokacij na samiot pat. Prostorot e 300m2,a parkingot e resen vo krugot na objektot potocno pred samiot dukjan.
Za podetalni informacii:
ASTORIA NEDVIZNOSTI
071/244-331
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
071/244-331
Кон почеток