Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Deloven prostor vo Stip

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Emil Денес 13:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Простории
Друго
Se izdava deloven prostor vo upravna zgrada na poranesen Astibo na 1 kat.
Poveke info na tel:070 320 477,071 320 477
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации