Објавени: мар. 31 2022 06:28

Se izdava restoran

Објавени: мар. 31 06:28
Прегледи: 228
Baram menadzer,partner ili izdavam pod naem mnogu atraktiven restoran so moznosti za prganiziranje na site vidovi veselbi proslavi i svadbi,Restoranot raspolaga so 6 apartmani i letna bavca od 500 m2.
Ovoj objakt e predizvik za ambiciozni luge.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации