Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZNAJMUVA RESTORAN ZA SVADBI

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: RESTORAN 26 јан. 01:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Простории
Друго
1.-ГОЛЕМА САЛА -500 МЕСТА
2.-ЛЕТНА БАВЧА-400 МЕСТА
3.-МЕАНА -30 МЕСТА
-АСФАЛТИРАН ПАРКИНГ 600 КВАДРАТИ

P.S Kirijata e samo 100 evra mesecno!
..........................................................................................
НОВО НАЈНОВО,
МОЖНОСТ ЗА ИЗНАЈМУВАНЈЕ ЗА ЕДЕН ДЕН И СО ЦЕЛОСНА ВАША ОРГАНИЗАЦИЈА И СЕ ДА СИ ДОНЕСЕТЕ ОД ДОМА,
ПЛАКАТЕ САМО ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ НА ДЕН.
RESTORAN
078 314 045
Leaflet
Кон почеток