Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava deloven prostor vo blizina na parkot

0 МКД

Се изнајмува од: Соња Божинкочева 25 јан. 15:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Струмица
Простории
Друго
Се издава деловен простор во центарот на Струмица, во сутерен, во близина на паркот, погоден за канцеларија или магацин, со вкупна површина од 75 м2.
Соња Божинкочева
070/306-111
Leaflet
Кон почеток