Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava deloven prostor vo centar na Strumica

0 МКД

Се изнајмува од: Соња Божинкочева 25 јан. 15:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Струмица
Простории
Друго
Се издава деловен простор во центарот на Струмица, во близина на Пицерија "Елизабет", со вкупна површина од 74 м2.
Деловниот простор е поделен на два дела (сегашна Аптека "Адонис" и Слушни апарати "Акус Медикус"), секој дел со површина од по 37 м2, кои можат да се користат и заедно и одделно.
Соња Божинкочева
070/306-111
Leaflet
Кон почеток