Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Deloven prostor do OU Petar Musev

0 МКД

Се продава од: Димитар 23 септ. 19:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Простории
Друго
Се продава деловен простор веднаш до основното училиште Петар Мусев, Богданци. Деловниот простор е погоден за прехрамбена продавница, сендвичара, канцеларија и за секаков вид дејности. Цена по договор.
Димитар
071-335-098
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации