Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Sank vo Star Dojran

0 МКД

Се продава од: Kosta Вчера 23:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Простории
Друго
Se prodava shank vo Star Dojran. Objektot e poznat pod imeto Mosquito Beach Bar i se naoga odma pored ezeroto. Kontaktirajte me za poveke informacii.

Tel: 079319120 Kosta
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации