Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DELOVEN PROSTOR GEVGELIJA

Се продава од: Иван 11 дек. 16:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
From
Store
Површина
Простории
Друго
СЕ ПРОДАВА деловен простор со објект (поранешен ресторан Мандра) во центарот на Гевгелија на главната улица Маршал Тито 92, во близина на градскиот плоштад.Површина од 260m2. Комуналиите се платени. За останатите информации обратете се на 071555757 или [email protected]
Иван
071555757
Leaflet
Кон почеток