Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor 250m2 vo Ohrid

30 000 ЕУР

Се продава од: Dimitar 16 фев. 19:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Охрид
Простории
Друго
Се продава деловен простор 250m2 во село Долно Лакочереј на сред село, легализирано со сите документи, може да се погледне во секое време.
Dimitar
070234690
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации