Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Delovni prostorii vo Ohrid

0 ЕУР

Се продава од: Ines Jusufoska 28 ноем. 19:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Охрид
Простории
Друго
Се продаваат деловни простории во Охрид на повеќе локации по поволни цени.
Деловниот простор во описот се наоѓа на улица Егејска со површина од 563м2.
За повеќе информации јавете се на 078 271 611
Ines Jusufoska
078271611
Leaflet
Кон почеток