Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ЧОЈС Deloven 82m2 na ul Dejan Vojvoda

1 550 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Агенција за недвижности ЧОЈС 21 септ. 15:31 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Агенција за недвижности ЧОЈС
Чојс EKSKLUZIVNO STANOVI POVOLNO 700 EUR
Choice Nov Stan vo Biljanini Izvori 61 m2 50 000 EUR
ЧОЈС-Plac do Hotel Kocarev 25 EUR
ЧОЈС Stan na partizanska 58m2 trosoben namesten 0 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
Локација
Охрид
Простории
Друго
Deloven prostor na ul.Dejan Vojvoda (nasproti pazarot)so kvadratura od 82 m2.Delovniot prostor moze da se koristi za sekakva namena
Агенција за недвижности ЧОЈС
Posreduvame pri kupoprodazba na nedvizen imot ,ja vadime celokupnata dokumentacija okolu istoto,i vrsime sekakvi drugi menadzerski raboti i uslugi vo sklop na ovaa dejnost
Посетете ја нашата продавница
ул.Абаз Емин 87 Прикажи на мапата
078298109,078265669
http://www.pazar3.mk/AgencijazanedviznostiЧОЈС
Агенција за недвижности ЧОЈС
078298109 , 078265669
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации