Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO AERODROM

Оглас од претпријатие Се продава од: Мега-Акустик 22 јан. 11:38 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
На јужната страна од бул. Трета Македонска Бригада кон Водно, гордо ви го претставуваме станбено-деловниот комплекс URBAN GARDEN.
Овој модерен и урбан комплекс создаден со голема инспирација и внимание, има за цел да ги задоволи барањатана денешниот начин на живеење и да го разубави регионот.
Непосредна близина на средни училишта и универзитет, достапност до културни и трговски објекти и лесна комуникација со централното градско подрачје се една од бројните причини зошто да го изберете URBAN GARDEN.
Деловниот простор е составен од 19 деловни простории, позициониран е на приземјето на комплексот со висина од 7 метри во кое е содржана и галерија. Деловните простори започнуваат од 49м2 до 822м2. Паркинг просторот во партер е наменет за деловните простории на овој комплекс, додека паркинг просторот во гаража е наменет за станарите.

Мега-Акустик
Различни компании имаат различни идеи за тоа што е потребно за да се изгради успешен бизнис. Некои веруваат дека поседувањето на добри идеи е од суштинско значење, додека други ја нагласуваат важноста на вештината или задоволството на современите потреби. Додека напорната работа, талентот и напредокот се критични карактеристики на добра компанија, постои уште еден важен аспект за водење бизнис кој често се занемарува, а тоа е искуството. Мега ги бележи своите почетоци во 1992 година , а Акустик во 2004 година. Самиот факт дека овие компании работат долги години зборува за нашето добро.Различни компании имаат различни идеи за тоа што е потребно за да се изгради успешен бизнис. Некои веруваат дека поседувањето на добри идеи е од суштинско значење, додека други ја нагласуваат важноста на вештината или задоволството на современите потреби. Додека напорната работа, талентот и напредокот се критични карактеристики на добра компанија, постои уште еден важен аспект за водење бизнис кој често се занемарува, а тоа е искуството. Мега ги бележи своите почетоци во 1992 година , а Акустик во 2004 година. Самиот факт дека овие компании работат долги години зборува за нашето добро.
Visit our store page
бул. 3-та Македонска Бригада Show on the map
072227002, 070409993, 078269823, 070308328
http://megaakustik.mk/
Кон почеток