Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Hotel i restoran

5 000 ЕУР

Се продава од: Save 24 јул. 17:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Простории
Друго
Se IZDAVA ili prodava razraboten Hotel so Restoran vo centarot na gradot pozadi Narodna Banka. Hotelot raspolaga so 16 kompletno opremeni sobi, Kompletno opremen Restoran so kapacitet od 60 gosti.
-Samo Hotelot se izdava za 4.000 evra mesecno.
-Hotelot so restoranot se izdavaat za 5.000 evra mesecno.

Vkupna korisna povrsina 666m2 .
Cena za prodazba 1250 evra m2.telefon za kontakt i informacii 078 33 08 33
Apart Hotel Kalonis
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации