Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nedvizen imot vo Centar

335 945 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: БЕТСИТИ БАЛКАН ДОО Скопје Вчера 13:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Продажба на екслузивен деловен простор во „Порта Буњаковец“ со вкупна површина од 276м2, целосно модернизиран со нова термо-техничка инсталација (енергетски ефикасна), комплетно обновена електро-техничка инсталација и светлосни позиции.
Просторот е идеално изведен за канцеларии, изложбен салон, ресторан, кафетерија и слично.
Купопродажната цена изнесува 335945 евра
БЕТСИТИ БАЛКАН ДОО Скопје
078313268
Кон почеток