Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava deloven prostor vo Centar 260m2

Оглас од претпријатие Се продава од: EHG 17 дек. 02:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Простории
Друго
Se izdava deloven prostor na suteren 260m2 TOP lokacija vo naselba Bunakovec ,Centar.
Izleguva na dve ulici, ima 4 vleza. (napred 3,pozadi 1) za magacin,za vraboteni,za vozila i slicno.
pogoden za poveke nameni!
Leaflet
Кон почеток