Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DELOVEN PROSTOR VO ILINDEN ITNO

37 000 ЕУР

Се продава од: Jonce Spasovski 04 мај 14:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Простории
Друго
ITNO!!!! Se prodava deloven prostor vo nas.Ilinden
povrsina 504 kvadrata pogoden za servis i drugi dejnosti, so moznost za dogradba, So imoten list, informacii na tel 072 748 784 i 078 323 225
Jonce Spasovski
078323225
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации