Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava deloven prostor kaj Sistina

0 МКД

Се продава од: Lidija 16 окт. 08:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Простории
Друго
Se izdava deloven prostor koj momentalno e adaptiran kako igroteka, no moze da se koristi i kako kafana i sl.
Objektot poseduva:
- zatvoren del 64m2
- tersa pokriena 140m2
- dvorno mesto 1000 m2
- sopstven parking 700m2
Kontakt tel. 076/ 403 - 401
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации