Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Се продава деловен простор 41м2 во Т.Ц. Антико

34 850 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Маком Недвижности 14 јан. 09:22 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Маком Недвижности
Vseliv stan 134m2 vo Taftalidze 2 115 000 ЕУР
Se bara plac za gradba na objekt 0 МКД
Barame plac za gradba na objekt 0 МКД
Stanovi vo gradba od 37m2 do 106m2 vo Crnice 1 250 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Простории
Друго
Шифра: D014

Дуќанот се наоѓа во ТЦ Антико - сутерен. Целиот простор, кој е 41м2, е поплочен и има еден тоалет. Може да се користи како магацин, дуќан или канцеларија и има пристап за со комбе за утовар/истовар. Моментално е изнајмен на кираџии кои редовно си ја плаќаат киријата.
Цена: 34 850 евра, со простор за договор

Без агенциска провизија!

Контакт: 070 355 071
www.makom.mk
Маком Недвижности
Информирај се и направи сигурна инвестиција во недвижност што има вредност; Градежно друштво и агенција за недвижности со историја од 2006 г
Посетете ја нашата продавница
Виа Игнатиа 4 Прикажи на мапата
070355071
https://www.makom.mk

www.makom.mk

Маком Недвижности
070355071
Leaflet
Маком Недвижности
Se bara plac za gradba na objekt 0 МКД
Vseliv stan 47m2 so dvor vo Aerodrom 50 000 ЕУР
Kuka 200m2 vo Lisice 125 000 ЕУР
Стар стан 58м2 во Карпош 4 55 000 ЕУР
Кон почеток