Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor vo Centar

Оглас од претпријатие Се продава од: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 29 ноем. 16:43 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
Простории
Друго
Се продава дел. простор во Центар од отворен тип од 350м2 + скалила со посебна канцеларија, чајна кујна и два тоалети. Има прозори горе на ѕидовите. Има клима и вентилација .Греењето е подно низ цел дел. простор .Целиот плафон е спуштен со осветлување преубаво и плочки . Се наоѓа кај Универзална Сала


е.б. 10469

Контакт: 076/355-223
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Посетете ја нашата продавница
Атинска 3А Прикажи на мапата
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Кон почеток