Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - БАРАМЕ ДЕЛ. ПРОСТОР ЗА КУПУВАЊЕ

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 27 јун. 00:42 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Површина
Простории
Друго
За потребите на наш клиент бараме деловен простор за купување со следниот опис:

-> Локација: Карпош 2 до Тобако 2
-> Површина:
- Продажен простор / дуќан 20м²-40м²
- Магацински простор - 200м²-250м²
-> Готов или во изградба

Понудите со информации и фотографии пратете ги на:
📧 [email protected]
📲 071 30 42 42
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност и пред се чесност при работењето. Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности. Со почит.
Посетете ја нашата продавница
ул. Петар Попарсов бр. 40-1/10 Прикажи на мапата
071304242
https://www.level7.mk

www.level7.mk

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
071304242WhatsApp:
071304242
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
ЛЕВЕЛ 7 - ПЛАЦ ВО СТОПАНСКИ ДВОР - 10 000м² 0 EUR
ЛЕВЕЛ 7 - БАРАМЕ КУЌА ВО БАРДОВЦИ 0 EUR
ЛЕВЕЛ 7 - СТАН ВО КАРПОШ 2  - 51м² + 5м² ПОДРУМ 49 500 EUR
ЛЕВЕЛ 7 - СТАН НА РУЗВЕЛТОВА - 71м²+210м² двор 102 000 EUR
Кон почеток