Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SUTEREN 60m2 VO CENTAR

30 000 ЕУР

Се продава од: mknedviznosti 16 септ. 19:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Простории
Друго
CENTAR VO NOVA ZGRADA PRODAVAM SUTERENSKI DEL OD 60 M2 KOJ MOZE DA SE PRENAMENI VO DELOVEN PROSTOR.Zgradata e sproti Soboren Hram kaj Ruska Ambasada
Cena 30 000 evra tel 078 215 680
mknedviznosti
078215680
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации