Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Nov deloven prostor od 455 m2 vo Senjak

5 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: 2B INVEST GROUP AND TRANS Вчера 09:39 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени

2B INVEST GROUP AND TRANS

3 Огласи во продавницата

NOV STAMBEN OBJEKT VO NASELBA SENjAK 599 EUR
NOV STAMBEN OBJEKT VO NASELBA SENjAK 599 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Површина
Локација
Штип
Простории
Друго
Se izdava nov deloven prostor vo noviot stamben objekt vo senjak, 455 m2 so sopstven parking , 150 m2 terasa, rampa za utovar, senzor vrata itn. Vnatre e karabina i ke bide ureden od nasa strana vo zavisnost od namenata. Tel 070 322 883 i 071 227 346

2B INVEST GROUP AND TRANS
070322883

2B INVEST GROUP AND TRANS

3 Огласи во продавницата
NOV STAMBEN OBJEKT VO NASELBA SENjAK 599 EUR
NOV STAMBEN OBJEKT VO NASELBA SENjAK 599 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации