Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Super nov Deloven Prostor vo Stip

799 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: We4home.mk 03 фев. 09:31 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

We4home.mk

39 Огласи во продавницата

Luksuzna kuka so bazen namestena 350 000 ЕУР
Се изнајмува Луксузен спрат од Куќа / Se iznajmuva 210 ЕУР
Super namesten stan na atraktivna lokacija Strumica 77 000 ЕУР
Nov stan od 69m2 Karpos SR 45 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Површина
Локација
Штип
Простории
Друго
Се продава нов деловен простор во ново изграден станбен објект на Дујлето. Облектот има 211м2 на имотен лист голем излог во полукружна форма, инсталација на струја, два тоалета и две влезни врати. (можност новиот сопственик да го подели на два посебни простори) Во цената се вклучени плочки и лепење на плочки на подот во цел простор и во двата тоалета со елементи ( модели по избор на купувачот). Местото е погодно за повеќе намени.
Просторот точно се наоѓа кај некогашна пицерија Мацо, на 50 метра од Архивот или кога одите од Дујлетот кон зградата Промаја од десно, пред него има паркинг простор и е на само 3 минути од Кафе Енџелс, на 5 минути од Промајата и на 7 минути од центарот во Штип.
Објектот има можност и за издавање под закуп, цената е 4€/м2

We4home.mk

We4home.mk
+38979419998
Leaflet

We4home.mk

39 Огласи во продавницата
Se izdava namesten sprat od kuka vo Stip 80m2 kaj Tus 160 ЕУР
Super nov stan na super lokacija vo Strumica 680 ЕУР
Renoviran stan vo strog centar na Stip 53 000 ЕУР
Nov stan od 69m2 Karpos SR 45 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации