Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava delovna prostorija

Се продава од: Нада 14 фев. 12:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Локација
Струмица
Простории
Друго
Просторијата се наоѓа на ул. Младинска, спроти влезот на градинката-кај ОУ Никола Вапцаров.
Нада
078/222-050
Leaflet
Кон почеток