Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Stopanski objekt 382m2 Lozovo

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Lion 25 авг. 18:32 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Lion

24 Огласи во продавницата

Sekvencionalna vrata 290 ЕУР
Mikser za testo 390 ЕУР
Presa za hartija najlon i plastika 720 ЕУР
Masina za mafini i torti 5 900 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Свети Николе
Простории
Друго
Se prodava stopanski objekt od 382m2 vo stopanski dvor vo Lozovo
Leaflet

Lion

24 Огласи во продавницата
Stopanski dvor 6142m2 so objekti 310m2 Crniliste 0 МКД
Presa za hartija najlon i plastika 720 ЕУР
Masina za mafini i torti 5 900 ЕУР
3T rezervar kazan so mesalka i toploizmenuvac 990 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации