Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Lokal od 121m2 vo blizina na poshta

100 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: * ELINOR * AGENCIJA ZA PROMET SO NEDVIŽNOSTI 15 септ. 15:49 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
* ELINOR *  AGENCIJA ZA PROMET SO NEDVIŽNOSTI
Nov stan vo Blok 70 49 990 ЕУР
Top namesten stan vo novogradba na osmi kat 76 990 ЕУР
Nova kuka vo Gorna carsija 250 000 ЕУР
NOV FENOMENALEN STAN SO 2 SPALNI VO STROG CENTAR 53 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
Локација
Тетово
Простории
Друго
Se prodava lokal od 121m2 na 1 kat vo blizina na poshta so pogled na glavna ulica.

Kvadratura: 121m2

So cist imoten list, moze da se pogledne vo bilo koe vreme.

*Za povekje informacii:
*Për më shumë informata:

076/421-142 (Olja)
070/381-888 (Elinor)

www.elinor.mk
* ELINOR * AGENCIJA ZA PROMET SO NEDVIŽNOSTI
ELINOR Agencija za promet so nedviznosti ELINOR REAL ESTATE AGENCY - raspolagame so najgolem izbor na nedviznosti vo zapadniot del na r.Makedonija,osobeno Tetovo. -Dokolku sakate da prodadete,kupite,ili izdadete pod naem bilo kakva nedviznost,tuka sme nie da go storime toa za Vas,na najbrz i najpovolen nacin za Vas.
Посетете ја нашата продавница
ul:Marshal Tito 120/1 Прикажи на мапата
076/421-142, 070 381 888 , 044/330-122
https://www.elinor.mk
* ELINOR *  AGENCIJA ZA PROMET SO NEDVIŽNOSTI
Renoviran stan na 2 kat vo centar 43 000 ЕУР
Atraktiven LOKAL od 62 m2 vo CENTAR na Tetovo 2 250 ЕУР
Stanovi vo novogradba od 58 do 88m2 0 ЕУР
Placovi vo blizina na Odri i vo Odri 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации