Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Личен заем

0 МКД

Се продава од: cottagefinancial 08 септ. 00:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Валандово
Простории
Друго
Личен заем

Здраво почитувана дама и почитуван господин, имате проект? Направете го тоа брзо Без оглед на вашите желби: специфичен настан, патување, нов автомобил ... Јас ви нудим можност да го реализирате секој ваш проект и да го поедноставите вашиот буџет. Всушност, јас сум приватен заемодавател и позајмувам на секој што има потреба од финансирање. Јас правам инвестиции и заеми помеѓу физички лица од сите видови. Нудам краткорочни, среднорочни и долгорочни заеми. За какво било барање, контактирајте ме директно на мојата е-адреса:
cottagefinancial
+33756963842

WhatsApp:
+33756963842
Leaflet
Кон почеток