Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Бензинска пумпа во изградба

0 МКД

Се продава од: Robert Stojmenovski 21 јан. 16:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Виница
Простории
Друго
Се продава плац со површина од 6450 м2 на кој се вградени 6 цистерни на армирано бетонско депо по важечки стандарди и е инсталирана трофазна струја. Објектот се наоѓа на регионалиот пат Кочани - Делчево, до Хотел Шагал. Цена по договор.
Robert Stojmenovski
070354616
Leaflet
Кон почеток