Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Plac so benzinska pumpa vo izgradba

0 МКД

Се продава од: Robert Stojmenovski 21 септ. 17:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Виница
Простории
Друго
Се продава плац со површина од 6450 м2 на кој се вградени 6 цистерни на армирано бетонско депо по важечки стандарди и е инсталирана трофазна струја. Објектот се наоѓа на регионалиот пат Кочани - Делчево, до Хотел Шагал. Цена по договор.
Robert Stojmenovski
070354616
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации