Оглас од претпријатие Објавени: јан. 11 2022 03:19

Se izdavaat kancelarii 80m2 vo deloven objekt Centar

ЕУР

/ месечно
Објавени: јан. 11 03:19
Прегледи: 1
sifra 22808

Se izdava deloven prostor za kancelarii 80m2 na 4-ti kat so lift, 3 prostorii (edna konferenciska+dve pomali) cajna kujna, podzemno parking mesto za edno vozilo, 24h obezbeduvanje(so mesecna nadoknada) centralno ladenje/greenje........cena 550 evra

kontakt mobilen
077 705 108
071 210 050
02 3051 300
Agencija Doma Dom
www.domadom.mk
[email protected]
Опис на линк

Real estate DOMA DOM

Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. Услуга-посредување при купување/продавање, издавање/изнаjмување на недвижности, подготовка на договори, анализа на документи, консултации при инвестиции.
Овластен агент за MoneyGram -money transfer
stanovi vo Skopje,Centar, Karpos,Taftalidze
Посети ја страната на нашата продавница

str. Mitropolit Teodosij Gologanov nb. 72b lok. 18 Skopje Прикажи на мапата

00389023051300

https://www.domadom.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. Услуга-посредување при купување/продавање, издавање/изнаjмување на недвижности, подготовка на договори, анализа на документи, консултации при инвестиции.
Овластен агент за MoneyGram -money transfer
stanovi vo Skopje,Centar, Karpos,Taftalidze

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации