Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara lokal za iznajmuvanje

0 МКД

Се бара за изнајмување од: Jasmina Вчера 17:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Barame lokal za iznajmuvanje za restorance, po moznost opremen i cenata za kirijata da bidi prifatliva , bidejki imame seriozna namera za rabotenje. Kontaktirajte ne na 072596938
Jasmina
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации