Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava atraktiven deloven prostor

200 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Milan Stojanovski Денес 18:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Битола
Деловен простор во строгиот центар на Битола, со засебен санитарен чвор.

Тел: +38970741592
Milan Stojanovski
+38970741592
Кон почеток