Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se iznajmuva dukan na ul Car Samoil br 139

0 ЕУР

Се изнајмува од: Dukan 30 ноем. 15:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Битола
Се изнајмува дуќан на ул.Цар Самоил бр.139 со површина од 40м2 (+ подрум).

Дуќанот е комплетно реновиран.

Погоден е за стоматолошка ординација, нотарска канцеларија, адвокатска канцеларија, школо за странски јазици и подговтителна настава, сликарско атеље, кројач, фризерски салон, сметководствено биро, аптека, слаткарцница, бурекцилница, маркет, такси централа и многу други деловни намени.Dukan
 
070395860
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации