Објавени: ноем. 13 2022 02:02

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

Објавени: ноем. 13 02:02
Прегледи: 177
Се издава атрактивен деловен простор на два спрата на булеварот, на 100м од првиот кружен тек спроти малата пошта.

Цена по договор
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации