Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Се издава двокатен деловен простор во ГТЦ Гевгелија

450 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Dimitar Stojmenov Вчера 21:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Дуќанот е со вкупна квадратура од 120 метри кв., односно секој кат е 60 метри квадратни, поврзани со внатрешни скали (галерија) и надворешни скали. Двата спрата се опремени со климатизација- ладење и греење инвертер. Секој спрат има комплетно опремен тоалет. Цена по договор. Телефон за контакт 070214114 Мики,
Dimitar Stojmenov
070214114


WhatsApp:
070214114
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации