Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA LOKAL VO GOSTIVAR KARSI BOLNICA JEPET ME

Се изнајмува од: Lulzim M 29 дек. 15:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Гостивар
Jepet me qira burektorja qe gjendet perball hyrjes kryesore te spitali QMIMI I FUNDIT 650 E VITET QERA 800 E
BUREKTORE DE PROFESIONE TE NDRYSHME QMIMI I VOLITSHM POASHTU JEPET ME QIRA ME QMIM TE VOLITSHEM .Lokali esht i perpunuar pa interier , i renovuar 98 METR KATROR. LLOKALLI KA PUNUAR BUREKTORE 22 VITE LLOKALLI ESHT I PERPUNUAR PER BUREKTORE DHE BELLO PECIVO .PER HAMBURGERI ,PER EMBLTIRE., PER FUR FUR BUKESH DHE SIMITA OSE ORDINACI OSE BARNATORE OSE MARKET TE MADH TE INTERESUARIT MUNDET TE LAJMROEN NE NUMRIN E TEL 072 249 595 MEMEDI. L.,.
SE IZDAVA LLOKALLOT KARSI VLEZOT NA BOLLNICATA VO GOSTIVAR ,
ZAINTERESIRANITE MOZHAT DA SE JAVAT NA TE 00389 72 249 595 GOSTIVAR
Lulzim M
072249595
Leaflet
Кон почеток