Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava dukjan vo centarot na gradot

0 МКД

Се изнајмува од: Ane Stefanov Вчера 19:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Кавадарци
Se izdava dukjan na ul.Kiro Spandzov 85m2
Moze i da se podeli na dva dela 35m2 i 50m2, dvata dukjani si imaat posebno wc i razlicni saati za voda i struja
Ane Stefanov
071227733
Leaflet
Кон почеток