Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Lokal vo Kicevo

Се изнајмува од: Timi 20 јун. 15:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Кичево
10metri do postata.Renoviran nova gradba.Se izajmuva za pod kirija,dobro e da se vidi na lice mesto.
Кон почеток