Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava dukan

0 МКД

Се изнајмува од: ПЕЦО Денес 12:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Кичево
Се издава Дуќен наспроти новата болница во Кичево со површина 41м2. Цена по договор
ПЕЦО
076454397
Кон почеток