Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva dukan vo Kicevo

210 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Михајло 18 окт. 17:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се изнајмува дуќан од 21m2 на Булевар Ослободување б.б (во зградата до Окта(Пуцко Петрол)-Кичево)Цена 180 Euro.Дуќанот има и сопствено WC
Информации на телефон 075654135 Мики
Михајло
075654135
Leaflet
Кон почеток