Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor vo strog centar na gradot 50m2

0 МКД

Се изнајмува од: Игор 14 јан. 11:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Кочани
Се изнајмува деловен простор на одлична локација, во строгиот центар на градот-поранешен VIP, на ул.Димитар Влахов бр.78 (стришани), со вкупна површина од 50 м2, со тоалет и магацин.
Деловниот простор има одличен пристап и сопствен паркинг.
Игор
070213929
Leaflet
Кон почеток