Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Izdavam deloven prostor

0 МКД

Се изнајмува од: Silvana Anastasova 08 јан. 15:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кочани
Izdavam dukani 19 ili 15 m2 vo zgrada na Kalimanova glava. Moze da bide dukan, kancelarija ili sl
Silvana Anastasova
078246002
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации