Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DELOVEN PROSTOR ZA POVOLNA CENA 240m2

0 МКД

Се изнајмува од: Dragi 28 ноем. 14:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Куманово
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR ZA POVOLNA CENA NA BULEVAR 3 MUB BR.51 DO MARKET SUPER SRK. PROSTOROT 240m2 NA NIVO NA ULICA SO SOPSTVENI PARKING MESTA
Dragi
070211170

Viber:
70211170

WhatsApp:
70211170
Кон почеток