Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dukan od 80m2 vo Kumanovo

0 МКД

Се изнајмува од: Sasho Petrushevski 28 ноем. 15:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Куманово
Se izdava dukan od 80 m2 na ul.Biljanovska pred Gradski grobista, cena po dogovor.
Sasho Petrushevski
078305995
Кон почеток