Македонски | Shqip | English |

Dukan pod kirija vo Kumanovo

Се изнајмува од: Dejan 06 јун. 14:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Површина: 70 m2
Локација: Куманово
Простории : Дуќани и Трафики
Se izdava ducan od 70 m2 vednas do Stokomak nad Sokolanski park vo Kumanovo.
Нема посетени огласи
Кон почеток