Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava deloven prostor od 175 m2

400 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Lila 29 ноем. 18:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Куманово
Se izdava deloven prostor od 175 m2
nova gradba, pogoden za prodavnica,kancelarija ordinacii, igroteka, fitnes i za drugi nameni.
Objektot ima i podno parno greenje..
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации