Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava deloven prostor vo centar na Kumanovo

Се изнајмува од: Сашо 28 ноем. 20:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се издава деловен простор во центар на Куманово на самиот плоштад во поранешна стоковна куќа НАМА.
Деловен простор со 832м2 на прв кат со влез дирекно од плоштад.
Телефон за Контакт 070 258 808 - Сашо
Сашо
070258808
Кон почеток