Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava deloven prostor vo Kumanovo

350 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Stanka 14 јан. 01:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Куманово
Се издава работна површина која се наоѓа на улица „Иво Лола Рибар“ број 128, со големина од 50 метри квадратни.

Во радиус од 500 метри од нашата локација се наоѓаат повеќе објекти од интерес и тоа:
- Маркет - „Дубо Пром“
- Маркет - „ТУШ“
- Маркет - „КАМ“
- Маркет - „Стокомак“
- Маркет - „Елида“
- Маркет - „Супер Срк“
- Продавница за месни производи - „Екстра Меин“
- Продавница за месни производи - „МИК“
- Ресторан - „Кобра“
- Ресторан - „Пилко“
- Ресторан - „Браво“
- Ресторан - „Помодоро“
- Слаткарница - „Рафаела“
- Брза пошта - „ДХЛ Експрес“
- Банка - „Стопанска“
- Банка - „Комерцијална“
- Продавница за бела техника - „Сетек“
- Средно економско училиште - „Перо Наков“
- Нов зелен пазар

Сакаме да потенцираме дека работната површина се наоѓа на високофреквентна двосмерна улица, со голем локациски потенцијал. Самата улицата е директен спој на жители од 3 Кумановски населби (Банево Трло, Ајдучка Чешма, Тромеѓа) со самиот центар на градот.

Објектот е целосно реновиран пред неколку години, поделен на 2 дела во сооднос 2:1 (продавница:магацин), со 3 врати поради можност за комбинирање на деловите по потреба. Содржи интегриран систем за видео надзор, функционален веднаш по инсталација на камерите. Пред објектот има поставено светлечко рекламно место, со можност за поставување на уште едно.

Работната површина се издава исклучиво на договор со ОПРЕДЕЛЕНО време во МИНИМАЛНО времетраење од 1 година.

Лице за контакт: Станка
Број за контакт: +389 71 823 634
Leaflet
Кон почеток