Објавени: ноем. 24 2022 11:12

Се издава деловен простор

ЕУР

/ месечно
Објавени: ноем. 24 11:12
Прегледи: 65
Се издава деловен простор(250 м2)
со магацин(110 м2) - поранешен “Биртекс”
Адреса: Октомвриска револуција бр.26 Куманово
Инфо: 070211273
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации